BU SİSTEM VAR OLDUKÇA DUACISI EKSİK OLMAZ…

 


Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Doğan, genel sekreter Bedrettin Gündoğdu ve bir grup öğrenci, Hayat Ağacı Derneği bünyesinde faaliyet gösteren Gıda Bankasını ziyaret etti.Belediye Başkanı Yardımcısı Ahmet Özaydın, daha önce görev yaptığı fakülteden gelen misafirlere eşlik ederek, Gıda Bankası’nın işleyişiyle ilgili bilgi verdi.


Gıda Bankası’nın yapısı ve işleyişiyle diğer illere örnek olduğunu belirten Başkan Yardımcısı Özaydın, bu sistemin kurulmasına öncülük eden Belediye Başkanı Sami Aydın ile bağışları ile katkı sağlayan hayır sahiplerinin çok önemli bir hayır işi yaptığını ifade etti.Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yusuf Doğan, Belediye Başkanı Sami Aydın ile bağış yapan ve emek veren herkesin, ihtiyaç sahipleri Gıda Bankası’ndan yararlanmaya devam ettikçe sevap kazanacağını belirterek, buraya katkısı olan herkese teşekkür etti.
İlahiyat fakültesi öğrencileri, Gıda Bankası’nın gıda, temizlik, giyim ve diğer reyonlarını yerinde gördükleri için memnuniyetlerini belirterek, Hayat Ağacı Derneği’ne katkı sağlayan hayır sahiplerinin, yaptıkları bağış neticesinde kazançlarının bereketli olması temennisini ifade ettiler.


 

Oluşturma Tarihi :20 Nisan, 2017

Okunma Sayısı : 407