SİVAS BELEDİYESİ’NDEN ŞAMPİYONLUK MAÇI SEFERBERLİĞİ…


Sivasspor’un bu hafta çıkacağı şampiyonluk maçı için şehir adeta kırmızı beyaz boyanmaya başlanırken, Kent Meydanı’nda da süslemeler devam ediyor. Sivas Belediyesi maç günü stadyumda taraftara ikram çeşmesinden Osmanlı Şerbeti ikramında bulunacak.


Belediye mehteran takımı da stadyumdaki yerini alacak. Ayrıca maç girişinde Sivasspor şapkaları da dağıtacak olan Belediye de son müjde önceki gün personel yemeğinde Başkan Sami Aydın’dan geldi. Başkan Aydın, bayan personellerin maça gitme isteğini geri çevirmedi ve personellerin tamamıyla Cumartesi akşamı maça gidecekleri müjdesini verdi.

Bu çerçevede Belediye bünyesinde görev yapan tüm çalışanlar işçi-memur, Özbelsan AŞ personelleri, İŞKUR vasıtasıyla Belediyede çalışan bütün personeller dâhil olmak üzere Sivasspor-Yenimalatyaspor maçını 4 Eylül Stadyumu’nda izleyecek.

Bu kapsamda Sivas Belediyesi’ne ait birimlerde hizmet vermeyecek. Kent Meydanı’nda bulunan Sosyal Tesisler başta olmak üzere belediyeye ait birimlerde görevli çalışanlar Cumartesi günü Sivasspor maçında tribünlerdeki yerini alacak.

Oluşturma Tarihi :18 Mayıs, 2017

Okunma Sayısı : 713