DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM...


DEĞERLİ HEMŞEHRİLERİM...


Yaklaştığımız yerel seçim sürecinde heyecan ve merak içerisinde olduğunuzu biliyoruz.  Sizlere bir açıklama yapma zarureti doğmuştur. Milletin partisi AK Partimizin birçok Belediye Başkan adayımız önümüzdeki günlerde açıklanacaktır.

Rabbime şükürler olsun ki, biz 16 yıl önce milletin davası olan AK Partimizin tabelasını Sivas’ta ilk asan olduk. Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde çok zor zamanlardan, tuzaklardan, hainliklerden, darbe teşebbüslerinden geçerek bugünlere kadar geldik.

Ülkemiz ile birlikte AK Parti kadrolarımızın ve Belediyeciliğimizin Sivas’ımızı nereden alıp nereye getirdiğimiz ortadır. Bu şehire sayısız eserler kazandırıp, bizlere hizmet etmeyi nasip ettiği için Mevlama hamd olsun. Sizlerin güvenini boşa çıkarmadık, emanetinize sahip çıktık, alnımız açık başımız dik elhamdülillah.

Daha çok çalışmamız gereken yeni bir dönemin başlangıcındayız, Partimiz hafta sonu Sivas Belediye Başkan adayını açıklayacaktır. Eğer bizi aday olarak gösterirlerse durmadan koşarak yolumuza devam edeceğiz, bir başka arkadaşımızı aday olarak gösterirlerse de, saygı duyacağız, bıraktığımız yerden, çıtayı daha yükseğe çıkarması için destek olacağız ve dua edeceğiz.

Bu dava ben değil, biz davasıdır, sonuç her ne olursa olsun liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın yanındayız, yolundayız. Rabbim yar ve yardımcımız olsun…

Oluşturma Tarihi :22 Kasım, 2018

Okunma Sayısı : 1273