ADALET BAKANI GÜL BELEDİYE'Yİ ZİYARET ETTİ…

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül Sivas temasları kapsamında Belediye’yi ziyaret ederek Başkan Aydın’a hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.


Belediye Başkanı Sami Aydın, Belediye Başkan Yardımcıları ve Belediye Meclis üyeleri tarafından karşılanan Bakan Gül'e yapılan çalışmalar hakkında bilgi verildi.


Ziyarette Bakan Gül'e TBMM Millî Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz, Vali Salih Ayhan, Belediye Başkan Adayı Hilmi Bilgin ile AK Parti İl Başkanı Hakan Aksu ile teşkilat üyeleri eşlik etti.


Ziyarette Belediye Başkanı Sami Aydın, Bakan Gül'e 10 yıllık Belediye Başkanlığı döneminde yapılan çalışmalar hakkında kısa bilgiler verdi.


Bakan Gül, “Sivas Belediyemizi ziyaret etmekten büyük bir memnuniyet duymaktayız. Değerli Başkanımızla yerel yönetimler başkanıyken yakın çalıştık, Sivas'a çok büyük hizmetleri olmuştur. Bizim anlayışımız da veda yok… Bayrak yarışı vardır. Bu bayrak yarışında çok değerli Hilmi Bilgin Bey ile inşallah hizmete devam edeceğiz. 10 yılda başkanımızda gece gündüz çalıştı. Sivas'a hizmet etmeye bundan sonrada devam edecektir.” dedi.


Ziyaretin anısına Belediye Başkanı Sami Aydın, Bakan Gül'e Sivas el sanatları seti ile İrade-i Milliye kitabını takdim etti.

Oluşturma Tarihi :05 Mart, 2019

Okunma Sayısı : 750