BELEDİYESPOR’UN ZİRVE İNADI 2-1…

2. Lig Kırmızı Grup'un başarılı ekibi Sivas Belediyespor’umuz, Ankara deplasmanın da güzel futbol ve güzel bir oyunla Ankara Demirspor’u 2-1 mağlup ederek, gruptaki çıkışını sürdürdü.

Ankara TCDD Demirspor Stadyumu’nda oynanan karşılaşmayı, Sivas Belediyespor Kulübü Başkanımız Harun Budaklı, 2. Başkan Taner Karabal, As Başkanlarıımız Erol Yıldız ve Hakan Genç yönetim kurulu üyemiz Cem Yılmaz ve Ankara’da yaşayan çok az Sivaslı yiğidolar izledi.

Ankara Demirspor-Sivas Belediyespor müsabakasını izlemek ve yeşil beyazlı ekibe destek olmak için Sivas’tan Ankara’ya giden Yeşil-Meydan taraftar grubu da Ankara’da TCDD Demirspor Stadyumu’nda yerlerini alarak Belediyespor’a tezahüratlarıyla destek oldular.
Maçın genelinde rakibine karşı üstün olan Belediyespor'u galibiyete taşıyan golleri maçın 72 ve 87. dakikalarında Ercüment Eray Ataklı, kaydetti. Bu galibiyetle grupta puanını 12 yapan Belediyespor, ligde puan sıralamasında 3. sırada yer alıyor.

Ayrıca 2-1’lik galibiyetin ardından Yeşil beyazlı ekibin soyunma odasında sevinç ve galibiyet coşkusu vardı.  

Diğer yandan Sivas Belediyespor Kulübü Başkanı Harun Budaklı ise, “Ligdeki istikrarlı çıkışımızı sürdürüyoruz. Bugün Başkentte güzel bir maç izledik ve buradan iyi sonuçla ayrılıyoruz. Ben teknik heyetimizi ve bütün futbolcularımızı bu güzel galibiyetten dolayı kutluyorum. Ayrıca 90 dakika boyunca takımımıza destek veren Yeşil Meydan taraftar grubuna da teşekkür ederim” dedi.

Oluşturma Tarihi :07 Ekim, 2019

Okunma Sayısı : 552