"BÜYÜKLERİMİZE SAYGIDA KUSUR ETMEYELİM"…

Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, Halk Otobüsleri Kooperatifi tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldı.

Programda Başkanımız Bilgin'in yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcımız Kayhan Işık, Şoförler Odası Başkanı Şaban Yalman, Halk Otobüsleri Kooperatifi Başkanı Yasin Aslan ve çok sayıda kooperatif üyesi hazır bulundu.

Otobüs ve servis şoförlerinin makul taleplerini yerine getirerek çözüm odaklı bir çalışma anlayışıyla hizmet ettiklerini ifade eden Başkanımız Bilgin, özellikle 65 yaş üstü hemşerilerimizin toplu taşımadan daha rahat yararlanmaları adına şoförlerden ihtimam göstermelerini istedi.

"Şehirdeki hizmet kalitesinin artırılmasına yönelik esnaflarımızla ve tüm kesimlerle iş birliği yapmaya, bu işin mücadelesini vermeye hazırım." diyen Bilgin, "Biz çözüm odaklıyız ve sizlerden de tek bir şey istiyoruz. Otobüslerde 65 yaş serbest biniş uygulaması devam ettiği müddetçe, büyüklerimize saygıda kusur etmemek bizim kırmızı çizgimiz. Siz bu noktada çözüm odaklı olursanız, bizim de uygulamalarımız devam eder. Şikâyetler azalmaz, artar ve devam ederse bizim de bakış açımız değişir. Bizim görevimiz sizi ekonomik olarak rahatlatacak tedbirleri almak ve bunun yanında da hizmet sunduğumuz hemşerilerimizin memnuniyetini kazanmak." dedi.

Programın sonunda Başkanımız Bilgin, davranışlarıyla örnek olan şoförlere ödül verdi.
Oluşturma Tarihi :09 Ekim, 2019

Okunma Sayısı : 722