SENAİ DEMİRCİ SİVASLILAR İLE BULUŞTU...

Ünlü şair, yazar ve televizyon programcısı Dr. Senai Demirci, Belediyemiz tarafından düzenlenen söyleşi programının konuğu oldu. Fidan Yazıcıoğlu Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen etkinliğe Sivaslılar yoğun ilgi gösterdi.

Programa; Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, eşi İlkay Bilgin, Belediye Başkan Yardımcımız Ahmet Duman, çeşitli kamu kurum müdürleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başından geçen ilginç olayları kendine özgü üslubu ile katılımcılara aktaran Demirci, Allah ile kul arasındaki en önemli şeyin ümit etmek olduğunu söyleyerek Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed’in (s.a.v.) hayatından örnekler verdi.

Kendi yaşamından kesitler de sunan Senai Demirci, sohbet aralarında okuduğu şiirlerle de gönülleri mest etti.  

Programın sonunda Demirci'ye şehrimize özgü el sanatları ürünlerinden hediye eden Başkanımız Bilgin, "Bize farklı ve güzel bir akşam yaşatan Senai Demirci hocamıza çok teşekkür ediyoruz. İnşallah önümüzdeki dönemde bizi biz yapan değerlerle, bizi geleceğe hazırlayacak hikâyeleri, hoş sohbetleri anlatacak büyüklerimizle sizleri buluşturmaya devam edeceğiz." dedi.

Söyleşi kapsamında Belediyemizin sosyal medya hesaplarında yapılan çekiş ile 58 kişiye Dr. Senai Demirci'nin "Şükretmek İçin 1001 Küçücük Neden" adlı kitabı hediye edildi. Demirci, kitapları imzalayarak hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Oluşturma Tarihi :28 Aralık, 2019

Okunma Sayısı : 2119