BELEDİYEMİZ TEKNOLOJİK ALTYAPIYI ETKİN BİÇİMDE KULLANIYOR...

Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, koronavirüs tedbirleri kapsamında yeni bir uygulama başlatarak vatandaşlarla sosyal medya üzerinden görüştü.

Koronavirüs tedbirleri kapsamında ilk günden bu yana çok sayıda hizmeti hayata geçiren Belediyemiz teknolojik altyapıyı da en üst düzeyde kullanıyor. Bu çerçevede Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, belediyenin sosyal medya hesaplarından canlı yayın gerçekleştirerek vatandaşların merak ettiği konulara açıklık getirdi.

İlk olarak koronavirüs tedbirlerini anlatan Başkan Bilgin, hemşerilerimizi evde kalmaları konusunda uyararak; “En iyi tedbir kişisel tedbirdir.” üzerimize düşen devletimizin aldığı tedbirlere uyarak, “Bilim Kurulu'nun aldığı kararları yerine getirmek bunun için biz her zaman 'Evde Kal Sivas Evde Kal Türkiye' diyoruz.” şeklinde konuştu.

Bu süreç içerisinde hiçbir su abonemizin ödeme zorluğu nedeniyle suları kesilmeyecek diyen Başkan Bilgin, “Sokağa çıkma yasağı uygulanan 65 yaş üstü büyüklerimiz, değerlerimiz bize ulaşırlarsa kartlı sularını biz yükleyeceğiz. Yine esnaflarımızdan bu süreçte kira bedeli almayacağız.” ifadesini kullandı.

Yaklaşık 45 dakika süren canlı yayında Başkan Bilgin, hemşerilerimizin sorduğu soruları içtenlikle cevapladı.

GÖRÜNTÜLÜ RANDEVU SÜRECİ...
Teknolojik altyapıyı bu süreçte etkin kullanmayı hedefleyen Belediyemiz bu süre zarfında Belediye yönetimi ile vatandaşların buluşmalarını görüntülü olarak gerçekleştirecek.

Hemşerilerimizin, Belediyemizin 4445844 numaralı Çağrı Merkezini arayıp istek, talep ve şikâyetlerini ileterek başvuru yapmaları durumunda Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, başta olmak üzere talep konusu ile ilgili görev yapan başkan yardımcılarımız hemşerilerimizi görüntülü arayarak iletişime geçecek.

Oluşturma Tarihi :26 Mart, 2020

Okunma Sayısı : 2012