BAŞKANIMIZ BİLGİN, HEMŞERİLERİMİZİN KANDİLİNİ TELEFONLA KUTLADI...

Koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşlarla sosyal medya hesapları üzerinden görüşen Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin, hemşerilerimizin Berat Kandili’ni de telefonla arayarak kutladı.

İhtiyaçları olup olmadığını soran Bilgin, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın selamlarını iletti.

Tüm dünyada olduğu gibi ilimizde de koronavirüs kapsamında çeşitli önlemler alınıyor. Bu önlemler çerçevesinde halk görüşmelerini sosyal medya üzerinden gerçekleştiren Başkanımız Bilgin, Berat Kandili’nde de hemşerilerimizi telefonla aradı.

Öncelikli olarak 65 yaş üzerindeki hemşerilerimizi arayan Başkanımız Bilgin, onlarla bir süre sohbet ederek ihtiyaçlarını sordu.  Vatandaşların Berat Kandili’ni kutlayan Bilgin, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoağan’ın selamlarını da iletti.

Başkan Bilgin ile görüşmenin şaşkınlığı ve sevincini yaşayan vatandaşlarımızda görüşmeden duydukları memnuniyeti dile getirerek; “Devletimiz bizleri düşünerek çok sayıda tedbir alıyor bizler de buna uyuyoruz, evimizde kalıyoruz. Allah Devletimize, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a ve sizlere yardım etsin.” ifadesini kullandılar.    

Oluşturma Tarihi :07 Nisan, 2020

Okunma Sayısı : 3543