ZABITA PERSONELİ BAŞKANIMIZ BİLGİN’İ ZİYARET ETTİ…

Sivas Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri Zabıta Haftası’nın 194. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin’i ziyaret ettiler.
 
Makam odasında gerçekleşen ziyarete Belediye Başkan Yardımcımız Kayhan Işık, Zabıta Müdür Vekili Uğur Eraslan ve zabıta personeli hazır bulundu.

Zabıta Haftasını kutlayan Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin “Zabıta teşkilatı; hem şehrin nizam ve intizamını sağlamak hem de hemşerilerimizin hemşerilik hukuku içerisinde daha düzenli, daha nizamlı bir şehirde yaşaması için fedakârca çalışma yapan bir birimdir. Bu özverili çalışmalarından dolayı belediyemiz zabıta teşkilatına teşekkür ediyorum.” dedi.

BAŞKANIMIZ BİLGİN’DEN ESNAFA ÇAĞRI
Başkanımız Bilgin, esnaflara ve vatandaşlara çağrı da bulunarak özellikle esnafların kaldırım işgali noktasında hassasiyet göstermelerini rica etti.

Kaldırım işgalinde kararlı olduğunu dile getiren Başkanımız Bilgin “Şehrin genel menfaatini sağlamak adına özellikle ana güzergâhlar, nüfus ve trafik yoğunluğu olan bölgelerde yapılan işgallerde kesinlikle toleransımız yok.” dedi.

Bilgin, “Zabıta personelimizce defalarca uyarılmalarına rağmen uyarıları dikkate almayan esnaflarımıza istemesek de cezai müeyyide uygulamak zorunda kalabiliyoruz. İnşallah hep birlikte bu şehrin daha güzel, daha tertipli ve daha yaşanabilir bir şehir olması noktasında el birliğiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz.” diye konuştu.

Başkanımız Bilgin, ziyaretin sonundan personeli ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Oluşturma Tarihi :07 Eylül, 2020

Okunma Sayısı : 6387