100 YIL VOLEYBOL TURNUVASI BAŞLADI…

Belediyemiz tarafından geleneksel hale getirilen Liseler Arası Voleybol Turnuvası bu sene cumhuriyetin 100. yılı anısına gerçekleştiriliyor.


Voleybol turnuvasının başlangıç müsabakası Mecnun Otyakmaz Spor Salonu’nda Borsa İstanbul Anadolu Lisesi ve Cumhuriyet Anadolu Lisesi arasında oynandı.


Turnuvaya Belediyemiz Spor İşleri Müdürü ve aynı zamanda Belediyespor Kulübü Başkan Vekili Davut Âşık, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dursun Yıldırım, Gençlik Spor İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Aytaç Keklik, okul müdürleri, öğretmenler ve çok sayıda öğrenci katıldı.


Müsabaka öncesi konuşan İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Dursun Yıldırım, “Belediye Başkanımız Hilmi Bilgin’in her daim dile getirdiği şu cümle gerçekten çok önemli, “Eğitimcinin, öğretmenin, öğrencinin emrindeyim.” Bu anlayışa sahip bir Belediye Başkanımız olduğu için çok şanslıyız. Bu bizim için büyük bir destektir, büyük bir gururdur, onurdur. Turnuvanın düzenlenmesinde büyük emeği olan Belediye Başkanımıza özelikle teşekkür ediyorum.” dedi.


Turnuva 18 kız ve 13 erkek takımın katılımıyla gerçekleşiyor.


Oluşturma Tarihi :08 Ocak, 2024

Okunma Sayısı : 1345